VI miejsce PSP Kaliska w Finale XXII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt.

   Dnia 8 października w naszej szkole odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klas IV-VI oraz VII-VIII.

 Grupę młodszą reprezentowały następujące uczennice rocznik 2008 i młodsi: Joanna Dembicka z kl.IVb, Kinga Brzezińska z kl.IVa, Maria Gornowicz z kl.Va, Oliwia Janikowska z kl.Va, Blanka Andrearczyk z kl.VIb oraz Katarzyna Czerwińska z kl.VIIa i Marta Sabiniarz z kl.VIIc. Dziewczęta zajęły II miejsce.

W klasach starszych rocznik (2007 i starsi)startowały następujące uczennice: Sandra Paulitz, Maria Sabiniarz ,Amelia Węsierska, Martyna Ebertowska z kl.VIIIc , Julia Gołuńska z kl.VIIIb, Nikola Treydowska z kl.VIIIa oraz Weronika Prabucka z kl.VIIb.

Dziewczęta zajęły I miejsce i zostały zakwalifikowane do Finału Wojewódzkiego, który odbył się 13 października w Człuchowie.

Finał Wojewódzki reprezentowało 10 szkół. Nasze dziewczęta zajęły VI miejsce i tym samym otrzymały puchar oraz pamiątkowy dyplom. Gratulujemy wszystkim uczennicom tak wysokiego osiągnięcia  i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

                                                                                                               Nauczyciel w-f Beata Zaręba

 

Galeria zdjęć