Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

    1 września w sali gimnastycznej odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Uroczystość była nietypowa z uwagi na obecną sytuację związaną z wirusem COVID-19 i tylko klasy I uczestniczyły w apelach - z podziałem na klasy a i b. Klasy II - IV uczciły powrót do szkoły w swoich salach lekcyjnych.

    W akademii uczestniczyli: p.o. Dyrektor Bogumiła Wałaszewska, Wicedyrektor Wioleta Słomińska, wychowawcy poszczególnych klas, rodzice oraz pierwszoklasiści.

   Podczas akademii Pani Dyrektor przedstawiła sytuację związaną z COVID-19 i powiedziała, jak będzie wyglądać rozpoczynający się rok szkolny. Głos zabrały również wychowawczynie klas, przekazując najważniejsze informacje dla pierwszaków. Dyrekcja w imieniu Rady Rodziców wręczyła dzieciom oraz wychowawcom słodką niespodziankę. Część artystyczną apelu przygotowała Maja Ostrowska z klasy VIb.

   Pierwszoklasistom i pozostałym uczniom życzymy dobrych ocen, samych wspaniałych chwil i spokoju w nowym roku szkolnym! Powodzenia!

 

Opiekunki SU

Galeria zdjęć