Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca uczniowie klas VIII SP zakończyli edukację w murach naszej szkoły. Uroczystość ta była nietypowa z uwagi na obecną sytuację związaną z wirusem COVID-19 i tylko Absolwenci klas VIII uczestniczyli w apelach - oddzielnie dla klasy a, b oraz c. W akademii uczestniczyli: w imieniu Wójta Gminy - Sekretarz Gminy Kaliska Pani Bożena Jeleniewska, Dyrektor Szkoły Pan Adam Lewandowski, Wicedyrektor Pani Bogumiła Wałaszewska oraz wychowawcy poszczególnych klas. Absolwenci odebrali z rąk dyrektora szkoły świadectwa ukończenia szkoły, nagrody oraz dyplomy za wysokie wyniki w nauce. Drodzy Absolwenci, życzymy Wam dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Mamy również nadzieję, że miło będziecie wspominać wspólnie spędzony czas. Dziękujemy za wspólnie przeżyte lata w murach nasze szkoły.

Pozostałym uczniom, z którymi nie udało nam się osobiście zakończyć roku szkolnego 2019/2020, pragniemy podziękować za wysiłek włożony w pracę w tym trudnym roku szkolnym oraz życzymy udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, zasłużyliście na odpoczynek.

                                                                     Do zobaczenia we wrześniu!

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego