Dzień Śpiocha

We wtorek 25.02.2020 r. zorganizowany został po raz kolejny w naszej szkole Dzień Śpiocha. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów do wspólnej zabawy. Uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły ubrani w piżamy, szlafroki, koszule nocne, śpiochy; przynieśli ze sobą ulubione przytulanki, podusie i maskotki. Na drugiej i trzeciej godzinie lekcyjnej komisja w składzie: P. Joanna Linda, P. Wioletta Jabłońska, P. Anna Cybula oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Amelia Węsierska, Nikola Treidowska i Igor Trykowski wybierali klasy, które były przebrane i zaprezentowały się jury. Wybór był bardzo trudny, pomysłowość dzieci i młodzieży przeszła oczekiwania członków komisji. Na czwartej godzinie lekcyjnej komisja wytypowała klasy, które najliczniej się przebrały i najciekawiej zaprezentowały. W kategorii klas I-III zwyciężyła klasa Ia – Pani Doroty Zakościelnej - Jekiełek, IV-VI wygrała klasa Va - Pani Joanny Lindy, natomiast w klasach VII-VIII ex aequo wygrały klasy: VIIa – Pani Wiolety Słomińskiej i VIIIb której wychowawczynią jest Pani Anna Trzcińska. Zwycięskie klasy otrzymały cieplutką i pyszną nagrodę w postaci pizzy.

Chciałybyśmy podziękować naszym uczniom za ich zaangażowanie, integrację oraz pomysłowość! Dziękujemy również Paniom z kuchni za pomoc w przygotowaniu pizzy. Sponsorem nagród w tym roku był Samorząd Uczniowski.

                                                                                Galeria zdjęć                                  Opiekunki Samorządu Uczniowskiego