WOŚP 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele

Wkrótce, jak co roku, będziemy włączali się w organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku pod hasłem Wiatr w żagle zbieramy środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Jeżeli zechcielibyście w jakikolwiek sposób wesprzeć akcję WOŚP czekamy na dostarczenie darów na licytację i loterię, które można przekazać do 8 stycznia do świetlicy szkolnej, gdzie zostaną opisane, zarejestrowane i wycenione. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc tę akcję charytatywną w formie finansowej, środki na ten cel można wpłacać na konto: 45 8342 0009 4003 8726 2000 0001 SKO SP Kaliska, ul Długa 53, 83-260 Kaliska z dopiskiem: Wpłata na WOŚP XXVIII Finał 2020 r.

Informacje o tegorocznym finale można znaleźć na stronie https://web.facebook.com/kaliskawosp

       PROGRAM WOŚP 2020               Z góry dziękujemy za każdą okazaną pomoc   

Z pozdrowieniami: Sztab WOŚP - ZSP Kaliska