Wojewódzki konkurs literacki List do Taty

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Literackim „List do Taty”, który jest organizowany pod patronatem Senatu RP  we współpracy z Fundacją im. Św. Cyryla i Metodego – Inicjatywa Tato.Net.                        W związku z tym, że nie wzięli oni udziału w uroczystej gali podsumowującej konkurs, która odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku, podziękowania i nagrody zostały im przesłane i wręczone przez dyrektora szkoły Pana Adama Lewandowskiego podczas apelu z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

Spośród kilkudziesięciu prac nadesłanych na konkurs ze szkół podstawowych z terenu całego województwa pomorskiego w siódemce wyróżnionych znalazł się list uczennicy klasy VI a Katarzyny Czerwińskiej. Oprócz niej prace napisali również następujący uczniowie klas VI: Weronika Dembicka, Aleksandra Felińska, Paulina Morawka, Jan Buchnowski, Tymon Fijał, Bartosz Słomiński, Maciej Słomiński, Aleksander Peka. 

Wszystkim młodym autorom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i godne reprezentowanie naszej szkoły w województwie.

                                                                                                                     Galeria zdjęć                                                      Nauczyciele j. polskiego