Artystyczny sukces Maksymiliana Skrzypczaka

Dnia 9 listopada 2019 r. w Zespole Kształcenia i Wychowania im. Jana Pawła II w Starej Kiszewie odbył się VI Międzygminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej. Organizatorem konkursu był Ks. Proboszcz Andrzej Taliński, który pełnił również rolę konferansjera. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Przedstawicielem naszej szkoły w kategorii „Pieśń - soliści do klasy VI” był Maksymilian Skrzypczak z klasy III a, który zaśpiewał pieśń „Niepodległa, Niepokorna”. Uczeń pięknie się zaprezentował i zyskał uznanie jury, które nagrodziło Jego występ II miejscem.

Serdecznie gratulujemy Maksymilianowi i życzymy dalszych sukcesów!

                                                          Galeria zdjęć                                     Katarzyna Eliasz