Recytatorskie wyróżnienie

Dnia 30 października br. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gd. odbył się XIV Regionalny Konkurs Recytatorski Utworów Karola Wojtyły, którego uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych i średnich powiatu starogardzkiego oraz tczewskiego.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy VII c, laureatki konkursu szkolnego: Kinga Kaczorowska oraz Sandra Paulitz. Obie recytatorki bardzo ładnie się zaprezentowały, a Sandrze udało się uzyskać wyróżnienie jury, czego serdecznie jej gratulujemy. 

Obu dziewczętom serdecznie dziękujemy za pracę włożoną w przygotowanie się do konkursu oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. Szczegółowa relacja z przebiegu konkursowych zmagań wraz ze zdjęciami znajduje się stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim.    

                                 Dyplom                                                       Joanna Sykutera