Pasowanie pierwszoklasistów

W dniu 11 października 2019 roku nasi najmłodsi uczniowie zostali uroczyście pasowani na ucznia. Ślubowanie pierwszoklasistów poprzedził ich krótki występ na scenie. Pomimo licznie zgromadzanej widowni i tremy, która towarzyszyła dzieciom, pierwszaki spisały się na medal. Dzieci zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiersze i udowodniły, że zasłużyły tym samym na miano ucznia naszej szkoły. Po wprowadzeniu sztandarów i odśpiewaniu hymnu państwowego pierwszoklasiści w obecności nauczycieli, rodziców i starszych kolegów złożyli uroczystą przysięgę, natomiast pasowania na ucznia dokonał dyrektor szkoły pan Adam Lewandowski.
Dzieci otrzymały z tej okazji pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.
     Galeria zdjęć                    Gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce.

 Elżbieta Żmuda Trzebiatowska, Dorota Zakościelna-Jekiełek.