Mistrzostwa z Tabliczki Mnożenia

Mistrzostwa z Tabliczki Mnożenia w naszej szkole są już za nami !

W naszej szkole tabliczkę mnożenia utrwalaliśmy cały ubiegły tydzień. Od poniedziałku do środy dzieci z klas IV – VI szukały i zapamiętywały hasła oraz odzewy dnia, które zawsze były działaniem z tabliczki mnożenia do stu. W ten sposób wyłoniło się bardzo dużo ekspertów tabliczki mnożenia nagrodzonych odznaką.

W drodze eliminacji z I etapu konkursu klas V - VI wyłonionych zostało 56 najlepszych uczniów, którzy przystąpili do II etapu 4 października 2019 roku. Ta liczna grupa uczniów została wyróżniona CERTYFIKATEM EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Głównym celem konkursu był rozwój zainteresowań matematycznych, inspirowanie uczniów do doskonalenia znajomości tabliczki mnożenia oraz kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji i radzenia sobie ze stresem. Uczestnicy mieli na rozwiązanie testu maksymalnie 30 minut, ale niektórym udało się oddać pracę szybciej. Rywalizacja była zacięta, gdyż, o podium w danej kategorii wiekowej, decydowały małe różnice punktowe lub czas, po którym oddany był ich arkusz z zadaniami.

Komisja konkursu wyłoniła zwycięzców MISTRZOSTW TABLICZKI MNOŻENIA, natomiast Dyrektor Szkoły Pan Adam Lewandowski pogratulował uczniom i wręczył nagrody.

Wśród uczniów klas V:

I miejsce – Samuel Moczadło

II miejsce – Jakub Świeczkowski

III miejsce – Szymon Kowalczyk

Wśród uczniów klas VI:

I miejsce – Katarzyna Frost

II miejsce – Aniela Koprowska

III miejsce – Paweł Szczepański

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie matematyki.

Galeria zdjęć          Nauczycielki matematyki: Wioleta Słomińska, Danuta Talaśka, Anetta Cieślewicz, Krystyna Burczyk