Zakończenie roku szkolnego kl. I - III

Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Kaliskach pożegnali rok szkolny 2018/2019 uczestnicząc w uroczystej akademii, która odbyła się w naszej szkole w dniu 19 czerwca 2019 r. W uroczystości wzięli udział: wicedyrektor szkoły Pani Bogumiła Wałaszewska, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

Trzecioklasiści powitali wszystkich zebranych na akademii. Podziękowali, w imieniu wszystkich uczniów klas I-III, nauczycielom za przekazaną wiedzę, zdobyte umiejętności i trud w wychowaniu, pracownikom szkoły za dobre warunki do nauki oraz rodzicom za troskę i wsparcie. Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny, przypomniała zasady bezpieczeństwa i złożyła życzenia z okazji rozpoczynających się wakacji. Uczniom klasy trzeciej, którzy zakończyli pierwszy etap nauki szkolnej uroczyście wręczono świadectwa i nagrody za wysokie wyniki w nauce. W dalszej części akademii odbyła się część artystyczna, podczas której wystąpili: grupa baletowa pod kierunkiem Pani Janiny Czyszak oraz trzecioklasiści przygotowani przez wychowawcę klasy Panią Dorotę Zakościelną-Jekiełek. Następnie podziękowano wszystkim za przybycie i zebrani rozeszli się na spotkania z wychowawcami do swoich klas.

Galeria zdjęć                                   Dorota Zakościelna-Jekiełek