Zakończenie roku szkolnego w kl. IV - VI

W przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość marzenia. Takim hasłem zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019.  Koniec roku szkolnego jest zawsze okazją do podsumowań i refleksji. W części oficjalnej, podsumowania roku szkolnego 2018/2019 dla klas IV-VI dokonała  pani wicedyrektor Bogumiła Wałaszewska. Punktem kluczowym było wręczenie stypendiów uczniom z wysokimi wynikami w nauce oraz z osiągnięciami sportowymi, a także wręczenie Pucharu Dyrektora dla najlepszej klasy, którą została klasa IV a.

Po części oficjalnej mogliśmy obejrzeć występ uczniów z klasy VI a i VI c, którzy przenieśli nas w podróż na wesoło, do krainy marzeń w wakacyjnym ogrodzie. Na koniec Nikola Treydowska i Amelia Węsierska uświetniły uroczysty apel piosenką „Pół kroku stąd” oraz piosenką „Naprawdę chcę”. Po uroczystym apelu uczniowie z wychowawcami rozeszli się do klas, aby otrzymać świadectwa i nagrody.

                                  Galeria zdjęć                                 Opiekunowie SU: Paulina Kruszyńska oraz Małgorzata Stypa-Zygmunt