Szkoła z Prawami Dziecka

Dnia 10 czerwca 2019 roku w naszej placówce odbył się apel dotyczący praw dziecka, organizowany w ramach akcji UNICEF Polska „Szkoła z Prawami Dziecka”. Podczas apelu uczniów klas IV-VIII oraz III gimnazjum poznali prawa dziecka, przedstawione w formie multimedialnej przez przedstawicieli Szkolnego Koła Wolontariatu. Usłyszeliśmy piękny wiersz w wykonaniu Julii Moczyńskiej oraz wysłuchaliśmy piosenkę pt. „Wszystkie Dzieci Nasze Są” w wykonaniu szkolnego chóru. Nie zabrakło również nagród, które wręczyliśmy w konkursie plastycznym prezentującym prawa dziecka. Podczas apelu wręczone zostały również odznaczenia dla nauczycieli, których według oceny uczniów najbardziej wyróżniają się dbając o prawa dziecka.

Spośród grona pedagogicznego uczniowie wytypowali trzech nauczycieli: Panią Wioletę Słomińską, Pani Beatę Lewandowską oraz Pana Rafał Ciska, którzy otrzymali odznaczenie Gwiazdy Szeryfa.  Na zakończenie apelu głos zabrała Pani Dyrektor, przypominając, jak ważne są prawa dziecka.

              Galeria zdjęć                                                       Serdecznie gratulujemy wyróżnionym nauczycielom

Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką p. Anetty Cieślewicz, p. Marty Słomińskiej- Glinieckiej p. Beaty Lewandowskiej