Pierwsze urodziny Drużyny Harcerskiej!

6 czerwca drużyna harcerska z Kalisk obchodziła swoje pierwsze urodziny! Przez cały rok wszyscy harcerze uczyli się, bawili, zdobywali nowe umiejętności. Przyszedł wreszcie czas na podsumowanie całorocznej pracy nad sobą i dla innych. W piątek wyruszyliśmy na ognisko do Leśnej Stacji w Leśnej Hucie. Po kilkugodzinnej wędrówce spotkaliśmy się na miejscu z zaproszonymi gośćmi - rodzicami.

Nadszedł czas na najważniejszą i najbardziej wzniosłą część wieczoru. 21 osób złożyło przyrzeczenie harcerskie i otrzymało krzyże harcerskie. To wydarzenie jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego harcerza, symbolizuje służbę, samodoskonalenie i braterstwo. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego faktu, chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w rozwój naszej drużyny, rodzicom, za poświęcenie i cierpliwość, Dyrekcji szkoły, za udostępnianie sal na zbiórki i imprezy harcerskie, harcerzom - za uśmiech i determinację. Dziękujemy!  Czuwaj!

          Galeria zdjęć                                      pwd. Malwina Sikora, pwd. Paweł Ferens