Bieg Szpęgawski

Dnia 7 kwietnia 2019 roku odbył się 36 Bieg Szpęgawski w Starogardzie Gdańskim Szlakiem Martyrologii Ludności Pomorza Szpęgawsk - Starogard Gdański. Jak co roku oprócz biegu głównego odbyły się biegi towarzyszące na stadionie miejskim im. Kazimierza Deyny. W biegach tych wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów w różnych kategoriach wiekowych. Z naszej szkoły wzięło udział 23 biegaczy. Najlepszy w kategorii wiekowej 2010-2011 był Mariusz Janikowski, który zajął 5 miejsce na 100 startujących. W kategorii wiekowej 2006-2007 okazała się Nikola Treydowska, która zajęła 7 miejsce. Pozostali uczestnicy uplasowali się w pierwszej dwudziestce w swoich kategoriach. Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowy medal oraz gadżet. Oprócz medali wszyscy uczniowie brali udział w losowaniu nagród. Nasi zawodnicy wylosowali sprzęt sportowy oraz komputerowy. Biegacze otrzymali również słodycze. Wszyscy wrócili do Kalisk w dobrych humorach. Zapraszamy wszystkich chętnych za rok.

Galeria zdjęć                         Joanna Linda , Andrzej Sroka