Podwójny sukces Piotra Kaczorowskiego

Piotr Kaczorowski uczeń klasy 8 b kolejny raz reprezentował naszą szkołę w konkursach z przedmiotów ścisłych. W ciągu obecnego roku szkolnego uczestniczył w szkolnym etapie Ligi Zadaniowej dla szkół podstawowych/oddziałów gimnazjalnych z dwóch przedmiotów: matematyki i informatyki. Po etapie szkolnym zakwalifikował się do etapu powiatowego jednocześnie z obu przedmiotów. W kwietniu odbył się etap rejonowy, w którym osiągnął podwójny sukces, ponieważ uzyskał tytuł laureata i zajął  I miejsce w powiatowym etapie Pomorskiej Ligi Zadaniowej z matematyki oraz I miejsce w powiatowym etapie Pomorskiej Ligi Zadaniowej z informatyki.

Te osiągnięcia dały możliwość Piotrowi reprezentowania naszej szkoły w etapach wojewódzkich z obu przedmiotów. Jest to wielki sukces tego ucznia oraz naszej szkoły. Cieszymy się, że tak godnie nas reprezentował, rywalizując z najlepszymi w województwie.

Składamy gratulacje Piotrowi i jego rodzicom za uzyskanie podwójnego sukcesu. Życzymy również dalszych sukcesów w kolejnym etapie nauki.

                                                                              Danuta Talaśka, Adam Lewandowski