Egzamin ósmoklasisty

Drodzy Ósmoklasiści!

Egzamin ósmoklasisty zbliża się wielkimi krokami. Już w poniedziałek 15 kwietnia 2019 rozpoczną się egzaminy. Podobnie jak część gimnazjalna egzamin potrwa trzy dni i kolejno sprawdzi wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego. Warto przypomnieć, że to pierwszy egzamin ósmoklasisty, dlatego tym bardziej zmobilizujmy swoje wysiłki, by dobrze zaprezentować swoje umiejętności. Bardzo proszę o to, by 15.04.2019 oraz w pozostałe dwa dni egzaminu stawić się w szkole (świetlica) najpóźniej na godz. 8:00. Pamiętajcie, by przynieść aktualną legitymację oraz czarne długopisy. Na egzaminie z matematyki potrzebna będzie również linijka. Każdego dnia na salę egzaminacyjną można wnieść butelkę wody. Przypominam, że dni egzaminacyjne (nie dotyczy zdających) są okresem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla wszystkich uczniów szkoły. W tym czasie odbywają się również rekolekcje wielkopostne.

                                                                                  Ósmoklasistom życzymy powodzenia: Dyrekcja oraz grono pedagogiczne.

Dowozy w czasie egzaminów odbywają się zgodnie z obecnie obowiązującym harmonogramem, uczniowie z Pieców o godz. 7:40. Odwozy: 15.04.2019 r. (poniedziałek) – ok. 12:15, 16.04.2019 r. (wtorek) - ok. 11:45, 17.04.2019 r. (środa) - ok. 11:30.