Egzamin gimnazjalny

Drodzy Trzecioklasiści

Jurto Wasz wielki dzień. Rozpoczynają się egzaminy! 

Bardzo proszę o to, by 10.04.2019 oraz w pozostałe dwa dni egzaminu stawić się w szkole (świetlica) najpóźniej na godz. 8:00. Pamiętajcie, by powtórzyć jeszcze najważniejsze wiadomości, dobrze się wyspać, przynieść aktualną legitymację oraz czarne długopisy. Na egzaminie z matematyki potrzebna będzie również linijka. Każdego dnia na salę egzaminacyjną można wnieść butelkę wody. Przypominam, że dni egzaminacyjne (nie dotyczy zdających) są okresem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla wszystkich uczniów szkoły.

                                                                                  Gimnazjalistom życzymy powodzenia: Dyrekcja oraz grono pedagogiczne

Dowozy w czasie egzaminów odbywają się zgodnie z obecnie obowiązującym harmonogramem, uczniowie z Pieców o godz. 7:40 Odwozy: 10.04.2019r. (środa) – ok. 13:30 11.04.2019r. (czwartek) - ok. 13:30 12.04.2019r. (piątek) - I odwóz: ok. 10:50, II odwóz: ok. 12:40 (dla uczniów piszących część rozszerzoną oraz mających wydłużony czas egzaminu).