Wojewódzki Konkurs Plastyczny Mój Region - nasze sukcesy

W miniony czwartek troje uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej wybrało się do Kwidzyna, aby uczestniczyć w uroczystym rozdaniu nagród w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pn. „Mój Region”. Z naszej szkoły na konkurs wysłano około 20 prac. Spośród 530 wszystkich nadesłanych prac wyłoniono te najpiękniejsze, wśród których były także dzieła Martyny, Kingi i Tomka. Prace były oceniane w czterech kategoriach wiekowych: 6-10, 11-14, 15-18, 19-24; oraz w następujących kryteriach plastycznych: haft, drewno, rysunek, malarstwo, ceramika, techniki łączone, tkactwo, grafika, a nasi uczniowie zostali docenieni w następujących formach:

TECHNIKI ŁĄCZONE: III miejsce – MARTYNA EBERTOWSKA, kl. VI C

HAFT: I miejsce – KINGA KACZOROWSKA, kl. VI C

DREWNO: III miejsce - TOMASZ NARLOCH, kl. V B

Gratulujemy zwycięzcom !!!

Gratulacje składamy także Alicji Gornowicz z Ośrodka Rehabilitayjno-Edukcyjno-Wychowawczego w Gminie Kaliska, która otrzymała wyróżnienie w malarstwie.

                                                                                      Galeria zdjęć                                                  Malwina Sikora