Dzień Bezpiecznego Internetu 2019r.

Dnia 5 lutego pod hasłem „Działajmy razem!” obchodzimy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).

Miał on na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym, a także łącząc zaangażowania wielu instytucji i rodziny, czyli najbliższego otoczenia dziecka.

Serdecznie zapraszamy rodziców do zapoznania się z materiałami.

Szkolne Koło Wolontariatu: Anetta Cieślewicz, Marta Słomińska - Gliniecka