Dzień Babci i Dziadka

Babcia to ukochana osoba, która potrafi nas zrozumieć, przytulić jeśli mamy kłopoty i wytłumaczyć, że nie ma się o co martwić. Babcia nigdy się nie gniewa, nawet gdy coś przeskrobiemy. Dziadek także daje nam swoją miłość. Zawsze cieszy się z naszych sukcesów i pomaga, gdy coś nam się nie udaje. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka uczniowie klas pierwszych przygotowali uroczystość, aby podziękować im za ich dobroć, miłość, cierpliwość i wyrozumiałość. Uczniowie klasy I C gościli babcie i dziadków we wtorek, 22 stycznia 2019 r. Dzieci pięknie zaprezentowały wierszyki i piosenki, a następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami przygotowanymi własnoręcznie. Uroczystość uświetnił wspaniały tort. Na koniec zaprosiły swoich gości do konkursów i wspólnej zabawy. Za tydzień uczniowie klasy I B z niecierpliwością wyczekiwali zaproszonych gości. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Dzieci zaprezentowały wesołą część artystyczną zakończoną gromkim „Sto lat”, po czym wręczyły babciom i dziadkom przygotowane na zajęciach prezenciki. Wyjątkowe spotkanie uświetniły konkursy i tańce przy muzyce.

Okazany przez dzieci szacunek i miłość niech towarzyszą babciom i dziadkom nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale w  przez cały rok. Wszystkiego najlepszego!!!

Galeria zdjęć                                  Wiesława Dolna, Bogumiła Rompa