Sukces Julii Łangowskiej w Kociewskim Konkursie Plastycznym

Nieodłączną tradycją Świąt Bożego Narodzenia jest budowanie szopek. Daje ono okazję do wykazania się pomysłowością, cierpliwością i znajomością tematu. Kilkoro naszych uczniów wzięło udział w XXVII Kociewskim Konkursie Plastycznym na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową oraz na Kociewską Kartkę Bożonarodzeniową. Organizatorem tych konkursów było Kociewskie Stowarzyszenie Edukacji i Kultury "Ognisko" oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Spośród kilkudziesięciu prac, szopka naszej uczennicy, Julii Łangowskiej z kl. III A gimnazjum przykuła uwagę jury i otrzymała II nagrodę w KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII-VIII ORAZ KLASY III SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH. Wręczenie nagród odbyło się 19 grudnia 2018 r. w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim. Szopkę można podziwiać na wystawie w galerii do 6 stycznia br.

             Serdecznie gratulujemy nagrody i wytrwałości.               Galeria zdjęć                                 Malwina Sikora