Warsztaty świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, dlatego z moimi uczniami z klasy II a przeprowadziłam warsztaty świąteczne, na które zaprosiłam do współpracy uczennice z gimnazjalnej klasy III a.

Dziewczęta w ramach wolontariatu pomagały wykonywać dzieciom ozdoby świąteczne oraz kartki bożonarodzeniowe. Podczas warsztatów dzieci przy pomocy starszych koleżanek wykonały przecudne skrzaty, ozdobne świeczniki oraz kartki bożonarodzeniowe, w których umieściły świąteczne życzenia. Czas upłynął nam szybko w miłej atmosferze. Dzieci wręczyły wykonane ozdoby swoim rodzicom podczas zajęć otwartych, które odbyły się przed świętami.

Galeria zdjęć                          Monika Neubauer