WOŚP 2019

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Wkrótce, jak co roku, będziemy włączali się w organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeżeli zechcielibyście w jakikolwiek sposób wesprzeć akcję WOŚP czekamy na dostarczenie darów na licytację i loterię, które można przekazać do 8 stycznia do świetlicy szkolnej, gdzie zostaną opisane, zarejestrowane i wycenione. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc tę akcję charytatywną w formie finansowej, środki na ten cel można wpłacać na konto: 45 8342 0009 4003 8726 2000 0001 SKO SP Kaliska, ul Długa 53, 83-260 Kaliska z dopiskiem: Wpłata na WOŚP XXVII Finał 2019 r.

Informacje o tegorocznym finale można znaleźć na stronie https://web.facebook.com/kaliskawosp

                                             Z góry dziękujemy za każdą okazaną pomoc              Z pozdrowieniami: Sztab WOŚP - ZSP Kaliska