Mikołajkowy Turniej Sportowy

W czwartek 6 grudnia uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły uczestniczyli w ,,Mikołajkowym Turnieju Sportowym" zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Wybrani uczniowie reprezentowali swoje klasy w grach zespołowych.

Reszta klas wraz z wychowawcami dopingowała swoich zawodników w radosnej, świątecznej atmosferze. Dziewczynki z klas IV rywalizowały między sobą w dwa ognie. Dziewczęta z klas V-VIII grały w piłkę ręczną, natomiast chłopcy z klas IV-VIII w piłkę nożną. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowy dyplom i słodką niespodziankę od Mikołaja.

Poszczególne drużyny zajęły następujące miejsca:

Dwa ognie - dziewczęta klasy IV

Piłka nożna - chłopcy klasy VIII

1. klasa VIIIa
  2. klasa VIIIb

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kaliskach za ufundowanie słodyczy. Dziękujemy również wszystkim zawodnikom, kibicom oraz wychowawcom za udział w turnieju i zapraszamy za rok.

Galeria zdjęć                                                                Organizatorzy