Mikołajkowy Turniej Sportowy

W czwartek 6 grudnia uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły uczestniczyli w ,,Mikołajkowym Turnieju Sportowym" zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Wybrani uczniowie reprezentowali swoje klasy w grach zespołowych.

Reszta klas wraz z wychowawcami dopingowała swoich zawodników w radosnej, świątecznej atmosferze. Dziewczynki z klas IV rywalizowały między sobą w dwa ognie. Dziewczęta z klas V-VIII grały w piłkę ręczną, natomiast chłopcy z klas IV-VIII w piłkę nożną. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowy dyplom i słodką niespodziankę od Mikołaja.

Poszczególne drużyny zajęły następujące miejsca:

Dwa ognie - dziewczęta klasy IV

 1. klasa IVc
 2. klasa IVa
 3. klasa IVb

Piłka nożna - chłopcy klasy IV

 1. klasa IVb
 2. klasa IVc
 3. klasa IVa

Piłka ręczna - dziewczęta klasy V

 1. klasa Va
 2. klasa Vb
 3. klasa Vc

Piłka nożna -chłopcy klasy V

 1. klasa Vc
 2. klasa Va
 3. klasa Vb

Piłka ręczna - dziewczęta klasy VI

 1. klasa VIb
 2. klasa VIc
 3. klasa Via

Piłka nożna - chłopcy klasy VI

 1. klasa VIb
 2. klasa VIa
 3. klasa VIc

Piłka ręczna - dziewczęta klasy VII

 1. klasa VIIc
 2. klasa VIIa
 3. klasa VIIb

Piłka nożna - chłopcy klasy VII

 1. klasa VIIb
 2. klasa VIIa
 3. klasa VIIc

Piłka ręczna - dziewczęta klasy VIII

 1. klasa VIIIa
 2. klasa VIIIb

Piłka nożna - chłopcy klasy VIII

 1. klasa VIIIa
 2. klasa VIIIb

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kaliskach za ufundowanie słodyczy. Dziękujemy również wszystkim zawodnikom, kibicom oraz wychowawcom za udział w turnieju i zapraszamy za rok.

                                                                                Galeria zdjęć                                                                Organizatorzy