Andrzejkowa Gala Disco Polo

Andrzejki potocznie nazywane ostatkami stanowią ostatnią okazję do hucznych zabaw przed adwentem. Dlatego też nie mogliśmy nie skorzystać z okazji na zabawę. 29 listopada 2018 roku w naszej szkole rozbrzmiały rytmy disco polo. Uczniowie wcielili się w gwiazdy muzyki i zaprezentowali fantastyczne występy, oceniane przez jury w składzie: pani Beata Dróżkowska, pani Aleksandra Lech oraz pan Marcin Koprowski. Jury miało trudne zadanie, wyłonić najlepszy występ klasowy, gdyż uczniowie nie tylko zabłysnęli śpiewem, ale również przygotowanymi choreografiami oraz wspaniałymi strojami. Brawa dla wszystkich klas, które się przygotowały i zaprezentowały oraz brawa dla wychowawców i nauczycieli, którzy pomogli w realizacji tych występów. Wszystkie występy bardzo się podobały, ale decyzją jury, zwyciężyła klasa III b gimnazjum, która zaprezentowała piosenkę Sławomira „Miłość w Zakopanem”. 

Po wręczeniu nagrody, nastąpiła druga część andrzejkowej gali, którą poprowadziła pani Lucyna Chwała, skutecznie zachęcając uczniów do tańca w rytm muzyki. Dziękujemy pani Lucynie za wspólną zabawę.

                                                                                              Galeria zdjęć                                                        Organizatorzy