II miejsce uczniów ZSP Kaliska reprezentujących Victorię Kaliska

II MIEJSCE UCZNIÓW ZSP KALISKA

REPREZENTUJĄCYCH VICTORIĘ KALISKA!

Podsumowanie OGÓLNOPOLSKIEGO KALISKA CUP ROCZNIKA 2010 O PUCHAR DYREKTORA ZSP KALISKA 

Wręczenia medali, pucharów i statuetek oraz pamiątkowego zdjęcia dokonał dyrektor ZSP Kaliska - pan Adam Lewandowski.

W Turnieju uczestniczyło 8 zespołów: 1 KP Starogard Gdański, 2 Victoria Kaliska, 3 Wierzyca Stara Kiszewa, 4 Chojniczanka Chojnice, 5 Tucholanka Tuchola, 6 GKS Sztorm Kosakowo, 7 Osiczanka Osice, 8 Jedynka Pelplin. Podczas Turnieju można było skorzystać ze sklepiku. Odbył się również konkurs żonglerki, w którym zwyciężył Piotruś z KP STAROGARD GDAŃSKI. Rozdano także statuetki dla najlepszego zawodnika z każdej drużyny, wyróżniono również najlepszego bramkarza, którym został Marko Głuchowski z Victorii Kaliska.

Dziękuje RODZICOM i wszystkim, którzy przyczynili się do tego żeby ten turniej mógł się odbyć. Do zobaczenia w przyszłym roku.

                                                                                               Galeria zdjęć                                                  Adrian Prabucki