Dzień życzliwości 2018

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości.

Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje. Na dobry początek nauczyciele i uczniowie obdarowywani zostali „uśmiechniętą buźką” oraz cukierkami i słodkimi sentencjami. Uczniowie klas najmłodszych przygotowali z tej okazji uśmiechnięte buźki w formie emotek, które towarzyszyły im przez cały dzień.  Ponadto uczennice ze szkolnego koła wolontariatu odwiedziły pracowników samorządu,  mieszkańców naszej gminy oraz uczestników ŚDS w Kaliskach, dzieląc się uśmiechem oraz składając najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Życzliwości. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą wypuścimy w świat wróci do nas ze zdwojoną mocą.  Promujmy zatem życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra na różnych płaszczyznach codzienności.

                                                                                              Galeria zdjęć

Szkolne koło wolontariatu: p. Anetty Cieślewicz, p. Marty Słomińskiej- Glinieckiej, p. Doroty Grzywacz, p. Beaty Lewandowskiej