Sukces Sabiny Ługowskiej w konkursie fotograficznym

Kociewski Konkurs Plastyczno – Fotograficzny dla Dzieci i Młodzieży

„Krajobraz Kociewia – tradycje i współczesność”

20 listopada w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim odbyło się wręczenie nagród laureatom Kociewskiego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego dla Dzieci i Młodzieży pod nazwą „Krajobraz Kociewia – tradycje i współczesność”.

Celem konkursu było pokazanie krajobrazu Kociewia w aspekcie historycznego i aktualnego obrazu naszego regionu. Z naszej szkoły na konkurs zostały wysłane 4 prace, w tym jedna, jak się okazało, szczęśliwa fotografia. I miejsce w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI zdobyła Sabina Ługowska, uczennica klasy IVa.

Sabinie serdecznie gratulujemy sukcesu i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach. Przykład Sabiny pokazuje, że nawet spacer z rodziną może okazać się okazją do zrobienia zdjęcia, które okaże się na tyle dobre, by wygrać!

                                                   Galeria zdjęć                              Opiekun: Malwina Sikora