Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową

Konkurs na rodzinną szkopkę bożonarodzeniową

dla uczniów z klas I-III szkoły podstawowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na rodzinną szopkę bożonarodzeniową. Projektowanie i wykonanie pracy może okazać się wyjątkowym sposobem na spędzenie czasu z bliskimi. Przy tworzeniu szopki można skorzystać z pomocy rodziców, rodzeństwa i dziadków. Wszystkie elementy muszą być wykonane samodzielnie. Do jej wykonania należy zastosować materiały naturalne: np. drewno, słomę, wełnę, sznurek, masę solną itp. Nie będą przyjmowane prace z gotowymi elementami - rezygnujemy z gotowych lalek, figurek, plastikowych zwierzątek, pocztówek, elementów z szopek z poprzednich lat, plasteliny.

Podpisane prace należy składać do biblioteki szkolnej do piątku 14 grudnia 2018 r.

Nagrody czekają!!!

 Organizatorzy: Joanna Linda, Sylwia Pasterska, Agnieszka Czechowska