Spotkanie z Policjantem

14 listopada uczniów klas I-III SP odwiedził Policjant z miejscowego komisariatu. Głównym celem spotkania było zwrócenie uwagi na zachowanie bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, które mogą napotkać dzieci w szkole, w drodze do szkoły jak i w domu. Uczniowie wspólnie z panem policjantem  utrwalili sobie między innymi zasady przechodzenia przez jezdnię, znajomość podstawowych znaków drogowych, numerów alarmowych itp. Uczniowie obejrzeli również krótki film edukacyjny, który pokazał im krok po kroku jak prawidłowo wezwać pomoc na miejsce wypadku.

Na zakończenie dzieci otrzymały w prezencie odblaski, które na pewno przydadzą się podczas poruszania się drogą po zmroku.

                                                                                                           Galeria zdjęć                                            Organizatorzy