Wesoły świetliczak 2018

Dnia 10 października 2018r. w świetlicy szkolnej odbyło się pasowanie na „Wesołego Świetliczaka”.  Na uroczystość zostały zaproszone dzieci z klas pierwszych, które uczęszczają na zajęcia świetlicowe. Aby dostać się do grona „Świetliczaków” uczniowie zostali poddani sprawdzianowi gotowości świetlicowej. W każdym przygotowanym przez nas zadaniu dzieci wykazały się niezwykłymi umiejętnościami. W błyskawicznym tempie odgadły jesienne zagadki. Następnie stworzyliśmy wspólnie kodeks zachowań, pod którym każdy pierwszak złożył odcisk palca. Podsumowaniem zmagań było wypicie wody z sokiem z cytryny, po którym obowiązkowo na twarzy każdego z naszych gości musiał pojawić się uśmiech. Na koniec dzieci w obecności Pani wicedyrektor Bogumiły Wałaszewskiej złożyły uroczyste ślubowanie. Na pamiątkę wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim nowym „Świetliczakom” życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej!

                                        Galeria zdjęć                              Teresa Baczkowska, Paulina Kruszyńska, Izabela Wegner