Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV - VI

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy czas na wakacje. 

Podsumowania roku szkolnego 2017/2018 dla klas IV-VI dokonał pan wicedyrektor Adam Lewandowski. Zakończenie roku szkolnego jest zawsze okazją do podsumowań i refleksji. Punktem kluczowym było wręczenie stypendiów uczniom z wysokimi wynikami w nauce oraz wręczenie Pucharu Dyrektora dla najlepszej klasy, którą została klasa IVc. Po części oficjalnej mogliśmy obejrzeć występy uczniów, recytację wierszy w wykonaniu uczennic z klasy V a oraz zaśpiewanie wakacyjnej piosenki a także zobaczyć układ taneczny. Na koniec zabrzmiał po raz ostatni w tym roku szkolnym dzwonek i uczniowie z wychowawcami rozeszli się do  klas, aby otrzymać świadectwa oraz nagrody.

                                       Galeria zdjęć                                      Opiekunowie SU: Wioleta Słomińska, Małgorzata Stypa-Zygmunt