Bal Absolwentów 2018 nad Jeziorem Trzechowskim

W miniony wtorek, 19 czerwca br. odbył się Bal Absolwentów 2018. W tym roku gimnazjaliści bawili się w Ośrodku Wypoczynkowym „Ren” w Iwicznie. Sala balowa została pięknie udekorowana na tę okoliczność. Z przeszklonych ścian rozpościerał się przepiękny widok na jezioro. Pogoda dopisała – ciepły wieczór zachęcał do spacerów nad brzegiem jeziora. O godz. 17.00 przedstawiciele absolwentów: Wiktoria Kubik i Kacper Mocziński przywitali zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, wychowawców i rodziców oraz dokonali otwarcia Balu Absolwenta. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie polonezem, do którego uczniowie przygotowywali się od pewnego czasu pod opieką p. Beaty Zaręby. Gimnazjaliści wyglądali pięknie i dostojnie. Taniec zachwycił wszystkich obecnych. Następnie podano do stołu. Po obiedzie rozpoczęły się tańce, które prowadził DJ Mat. Młodzież bawiła się dobrze. W dalszej kolejności na salę „wjechał” tort w towarzystwie płonących efektów specjalnych. O jego pokrojenie i podzielenie poproszono dyrekcję szkoły Panią Bogumiłę Wałaszewską i Pana Adama Lewandowskiego. Po części konsumpcyjnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez absolwentów.

Uczniowie klasy III a przygotowali dla wszystkich obecnych pedagogów koncert życzeń. Składały się na to indywidualne życzenia, specjalna piosenka, dyplom z podziękowaniem i prezentacja multimedialna. Natomiast uczniowie klasy III b przygotowali zabawny skecz, który rozbawił gości do łez. Bal Absolwenta trwał do godz. 22.00, a młodzież świetnie bawiła się przy muzyce i tańcach DJ Mata.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców, a szczególnie tych, którzy zapewniali młodzieży bezpieczeństwo podczas balu oraz dla Pani Honoraty Freitag, która podjęła się organizacji Balu i zrobiła to doskonale, składają:

                                                                                                                          Absolwenci oraz wychowawcy klas III gimnazjum.