Dzień Rodziny klasy I b

Dnia 28 maja 2018 r. w naszej klasie odbyło się wielkie święto – piknik z okazji „Dnia Rodziny”. Jest to jedna z ważniejszych uroczystości szkolnych. Dzień Rodziny klasa Ib obchodziła w Bartlu. Wszyscy uczniowie i goście: nasi rodzice z naszym rodzeństwem licznie przybyli na godzinę 15.30.

Uroczystość rozpoczęliśmy od przedstawienia zorganizowanego przez uczniów klasy Ib pt. „Na dobre i na złe jest rodzina”. Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez dzieci z poszczególnych klas. Po występach był poczęstunek, konkursy i wspólne zabawy.

Galeria zdjęć                             Organizatorzy: Dorota Sztormowska, Karolina Smaglińska