Dzień Dziecka w klasach I - III SP

Dnia 30 maja 2018 r. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka, pod hasłem Zdrowo, bo na sportowo. Ten dzień rozpoczął się od przywitania uczniów przez p. wicedyrektora i złożenia dzieciom życzeń z okazji ich święta. Następnie przez organizatorów został przedstawiony program dnia.

Klasy I-III brały udział w leśnych podchodach. Na każdej stacji dzieci miały do wykonania określone zadania sportowe oraz zadania sprawdzające zdobytą przez nich wiedzę. Drużyny składające się uczniów klas młodszych sprawnie i szybko odpowiadały na pytania, rozwiązywały krzyżówki oraz wykonywały zabawne konkurencje wymagające zwinności i sprytu. Po powrocie na sali gimnastycznej czekały na nich słodkie niespodzianki w postaci wafelków, lodów oraz soczków ufundowanych przez Radę Rodziców. Wszystkie chętne dzieci mogły ustawić się w kolejce do pomalowania twarzy. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali podziękowania za wspólną zabawę i mile spędzony czas.

                     Galeria zdjęć                               Organizatorzy: Monika Neubauer, Dorota Sztormowska, Karolina Smaglińska