Wiersz dla mamy

26 maja obchodzimy jeden z najważniejszych dni w roku  - Dzień Matki. Na tą okazji ogłoszony został konkurs literacki dla klas IV-VI na ,,Wiersz dla Mamy". Do organizatorów trafiły 33 utwory, w których uczniowie wyrażali swoją miłość, wdzięczność, wspominali chwile spędzone z mamą. Jury w składzie: p. Sylwia Pasterska oraz p. Wioleta Jabłońska wyłoniło troje laureatów oraz postanowiło przyznać cztery wyróżnienia.

I miejsce zajął uczeń klasy Va - Aleksander Grudnowski,

II miejsce przyznano uczennicy klasy Vc - Sandrze Paulitz,

III miejsce w konkursie zdobył Michał Pardua z klasy IVc.

Wyróżnienia otrzymali: Aleksander Peka oraz Bartosz Pasterski z klasy IVc, Kinga Kaczorowska z klasy Vc, Maja Pasterska z klasy Va. Dnia 25 maja każda mama odwiedzająca naszą szkołę otrzymała upominek w formie kwiatka przygotowany przez uczennice klasy Va. Wszystkie utwory zostały wyeksponowane na wystawie, którą można oglądać do końca tygodnia, natomiast wiersze laureatów zostały zamieszczone w zakładce Twórczość uczniowska.

Gratulujemy  i życzymy uczniom, aby w dalszym ciągu rozwijali swoje umiejętności pisarskie  i nie opuszczała ich wena twórcza.

                                 Galeria zdjęć                           Organizatorzy Anna Krużycka, Joanna Sykutera, Agnieszka Ostrowska