Półfinał wojewódzki w piłkę nożną dziewcząt

W związku z awansem dziewcząt i uzyskaniem I miejsca w Powiatowych Mistrzostwach w Piłkę Nożną, dnia 14 maja w Kaliskach odbył się Półfinał Wojewódzki. Półfinał reprezentowały 4 szkoły z 4 powiatów: gdańskiego - Przejazdowo, kościerskiego – Nowa Karczma, czerskiego - Brusy oraz powiatu starogardzkiego – Kaliska. Po zaciętej walce w klasyfikacji końcowej: I miejsce zajęła szkoła z Nowej Karczmy, II miejsce szkoła z Przejazdowa, III miejsce szkoła z Brus i IV szkoła z Kalisk. Rywalizacja była bardzo wyrównana, każda z drużyn reprezentowała wysoki poziom przygotowania technicznego i taktycznego.

Nasze dziewczęta walczyły bardzo dzielnie, ale tym razem niestety zabrakło szczęścia Gratulujemy dziewczętom eliminacji do Półfinału Wojewódzkiego oraz zaciętej gry, aż do końca.

                       Galeria zdjęć                                      Nauczyciele w-f