Sukces Julii Moczyńskiej w wojewódzkim konkursie recytatorskim

Poezja jest drugą twarzą duszy - Odisseas Elitis

Dnia 27 kwietnia 2018 roku dwie uczennice naszej szkoły: Kinga Guzińska, uczennica kl.II a gim oraz Julia Moczyńska, uczennica kl.II b gim wzięły udział w Wojewódzkim Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji i Prozy Niemieckiej, który zorganizowany został w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Starogardzie Gdańskim.
Uczennice reprezentowały nas w dwóch kategoriach, Kinga - w recytacji niemieckiego utworu, Julia - w recytacji niemieckiego utworu w przekładzie na język polski. 
Miło mi poinformować, że I MIEJSCE w kategorii Recytacja Utworów Niemieckich w Przekładzie na Język Polski zdobyła JULIA MOCZYŃSKA! To wielki sukces naszej uczennicy! Gratuluję dziewczętom odwagi i życzę dalszych sukcesów! Wierzę, że to dopiero początek ich przygody z językiem niemieckim...

                Galeria zdjęć                                                     Paulina Kruszyńska