LED dla pomorskich szkół

W marcu 2018r. 84 uczniów z klas IV-VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaliskach wzięło udział w konkursie plastycznym na plakat promujący postawę oszczędzania energii elektrycznej w życiu codziennym. Konkurs został przeprowadzony w ramach realizowanego przez Gminę Kaliska zadania: Modernizacja oświetlenia wewnętrznego w budynku Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach w ramach programu „LED dla pomorskich szkół”, ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Zwycięzcami konkursu zostali: 

I m. Zuzanna Mierzejewska z kl. VIa, II m. Karolina Dembicka z kl. VIIb, III m. Piotr Kaczorowski z kl. VIIb

W dniu 24 kwietnia 2018r. Wójt Gminy Kaliska Pan Sławomir Janicki oraz Wicedyrektor ZSP w Kaliskach Pani Bogumiła Wałaszewska wręczyli nagrody rzeczowe oraz dyplomy laureatom i wyróżnionym uczestnikom konkursu.

                                                                          Galeria zdjęć                                     Organizator konkursu Beata Dróżkowska