Wojewódzki Finał Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku - rocznik 2010

Uczniowie klasy 1 PSP KALISKA uczestniczyli w Wojewódzkim Finale Piłki Nożnej rocznika 2010 o Puchar Tymbarku pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Było to niesamowite przeżycie dla chłopców. W walce o ćwierćfinał przegraliśmy w rzutach karnych. Zabrakło nam jednej bramki do bezpośredniego awansu. Jak wiemy karne to loteria i trzeba mieć wiele szczęścia, ale chłopcy walczyli do samego końca. 

PSP Kaliska 2:3 Amo Tczew 

PSP Kaliska 3:2 Kiszewskie Lwy 

PSP Kaliska 2:0 Sparta Sycewice 

Warto zaznaczyć iż zwycięzcą Turnieju Wojewódzkiego została drużyna Amo Tczew, której nieznacznie ulegliśmy w fazie grupowej. Brawo Chłopcy, jestem z Was bardzo dumny. Dziękuję rodzicom za doping. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę i sporo gadżetów związanych z piłką nożną. Humor dopisywał, co widać w galerii zdjęć. 

                                                                                     Galeria zdjęć                                                Trener Adrian Prabucki