II Dekanalny Konkurs na Pisankę Wielkanocną

Czas poprzedzający minione Święta Wielkanocne obfitował w liczne konkursy plastyczne. Nasi uczniowie, jak już wcześniej wspominaliśmy, wzięli udział w dwóch konkursach na najpiękniejszą pisankę kociewską. Pierwszy zorganizowany został przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, a kolejny  przez Świetlicę Szkolną Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaliskach. Dziś przyszła pora, by przedstawić Państwu laureatów II Dekanalnego Konkursu na Pisankę Wielkanocną, którego finał odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Bytoni. Do konkursu przystąpiło pięcioro uczniów naszej szkoły. Efekty ich pracy można podziwiać w galerii zdjęć, umieszczonej pod niniejszym artykułem.

Aleksandra Ałanowska, uczennica klasy IV a, zdobyła II miejsce w kategorii klas IV-VI SP, natomiast Marika Kolasińska, uczennica klasy VII b, zdobyła III miejsce w kategorii klas VII SP oraz II-III Gimnazjum. Wyróżnienie otrzymała także Maja Kolasińska, uczennica klasy IV c.

Dyplomy i nagrody naszym utalentowanym uczennicom wręczyła Pani Wicedyrektor Bogumiła Wałaszewska.

                         Serdecznie gratulujemy                                 Galeria zdjęć                                             Beata Dróżkowska