Bieg Szpęgawski 2018

Dnia 8 kwietnia 2018 roku odbył się jubileuszowy 35 Bieg Szpęgawski. Trasa biegu odbywa się co roku Szlakiem Martyrologii Ludności Pomorza na trasie Szpęgawsk – Starogard Gdański na dystansie 5,8 km. Bieg poświęcony jest pamięci poległym w Lesie Szpęgawskim w czasie II wojny światowej. Kolejnym celem jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród mieszkańców Pomorza, powiatu starogardzkiego, gminy Starogard oraz miasta Starogard Gdański. 

Oprócz biegu głównego odbyły się biegi towarzyszące, w których wzięło udział 20 uczniów z naszej szkoły. W kategorii dziewcząt rocznik 2007/2008 2 miejsce zajęła Aleksandra Gliniecka z klasy IVa. Samuel Zaręba w kategorii chłopców rocznik 2009/2010 zajął 24 miejsce. Nikola Treydowska z klasy Va zajęła w swojej kategorii 10 miejsce. Artur Ałanowski zajął 12 miejsce. Bianka Konopacka zajęła 13 miejsce, natomiast jej siostra Agata 15. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych imprezach biegowych.

                                                                                 Galeria zdjęć                                   Joanna Linda, Beata Zaręba