Eliminacje okręgowe XXXV Konkursu Recytatorskiego

Dnia 16 marca br. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gd. odbyły się eliminacje okręgowe XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Naszą szkołę reprezentowało w nich dwoje uczestników wytypowanych przez jury w etapie szkolnym. Byli to: Wiktoria Kubik z klasy III a gimnazjum oraz Tomasz Beling z klasy VII b SP, którzy do konkursu przygotowywali się pod opieką p. Janiny Kaszubowskiej i p. Joanny Sykutery. Oboje bardzo ładnie się zaprezentowali, recytując po dwa wybrane przez siebie wiersze polskich poetów. Miło nam poinformować, iż w grupie nagrodzonych znalazła się Wiktoria, która otrzymała wyróżnienie jury. 

Bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy recytatorom za godne reprezentowanie naszej szkoły, życząc im jednocześnie dalszych sukcesów. Cieszymy się, że nasi uczniowie lubią poezję i chętnie uczestniczą w konkursach recytatorskich. 

                                                                      Galeria zdjęć                                          Nauczyciele języka polskiego