Ruszył Program Umiem pływać dla klas III szkoły podstawowej

Dnia 2 marca 2018 roku rozpoczął się projekt Umiem pływać finansowany przez Urząd Gminy w Kaliskach oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Programem objętych jest 77 dzieci z klas III Szkoły Podstawowej w Kaliskach i Szkoły Filialnej w Piecach. Uczniowie będą uczęszczać na zajęcia 10 x po 2 godziny. Zajęcia prowadzą instruktorzy pływania. Na pierwszych zajęciach dzieci przeszły testy umiejętności pływackich i zostały przydzielone do 15 osobowych grup. Opiekę nad dziećmi podczas dojazdów i na basenie sprawują Panie: Beata Zaręba, Joanna Linda i Agnieszka Ostrowska oraz Pan Marcin Koprowski.

Życzymy naszym uczniom sukcesów podczas nauki pływania i ciekawego spędzania czasu z rówieśnikami na basenie.

                 Galeria zdjęć                                         Beata Zaręba, Joanna Linda