Walentynkowy ptyś

"Walentynkowy Ptyś 2018" - pod taką nazwą 13 lutego 2018r. odbyło się (można śmiało powiedzieć, że już tradycyjnie) spotkanie z uczestnikami ŚDS w Kaliskach. Rozpoczęliśmy nasze spotkanie od krótkiej migawki w przeszłość, by zobaczyć jak świętowaliśmy ten dzień w ubiegłym roku.

Następnie swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie naszej szkoły: siostry Aleksandra i Amelia Węsierskie zaśpiewały piosenkę "Kamień z napisem love", a ich starszy kolega Tomasz Beling wyrecytował wiersz kociewskiego poety: Pana Kazimierza Kujawskiego pt. "Skąd przychodzimy, dokąd idziemy".
Nowym elementem naszego tegorocznego święta był internetowy quiz walentynkowy. Uczestnicy musieli wykazać się dobrą znajomością swoich smartfonów. Udzielanie odpowiedzi na przygotowane pytania było bardzo emocjonujące! Tym bardziej, że po każdej odpowiedzi widzieliśmy, kto wysuwa się na prowadzenie! 

Nasze spotkanie zakończyliśmy słodkim ptysiem i kawą oraz wspólnym karaoke.

                                                                        Galeria zdjęć                              Dziękujemy! Do zobaczenia w przyszłym roku!