„Mój Anioł Stróż”

W Dekanalnym Konkursie Plastycznym „Mój Anioł Stróż” edycja 2017, zorganizowanym przez Zespół Kształcenia i Wychowania im. Jana Pawła II w Starej Kiszewie wraz z Parafią pw. Św. Marcina w Starej Kiszewie wzięło udział  siedemnaścioro uczniów z ZSP w Kaliskach. Prace naszych uczniów zostały docenione przez jury za wysoki poziom artystyczny i staranność wykonania. W swoich kategoriach, nasi uczniowie nie mieli sobie równych i uzyskali największą liczbę wyróżnień. 

Oto laureaci:

Piotr Zieliński z klasy VI a - I miejsce, Zuzanna Mierzejewska z klasy VI a - II miejsce, Amelia Polakowska z klasy Va - II miejsce, Maja Kolasińska z klasy IVc - III miejsce, Krzysztof Cieślewicz z klasy IIIb gim. - III miejsce.

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.            Galeria zdjęć            Beata Dróżkowska