Dwa ognie usportowione

Dnia 13 grudnia w naszej szkole odbyły się zawody sportowe w nowej dyscyplinie dla klas IV i V w Dwa ognie usportowione. Gościliśmy szkoły z naszego rejonu z Czarnej Wody oraz Osiecznej gdzie każda ze szkół wystawiła po 7 dziewcząt oraz 7 chłopców do rywalizacji o zwycięstwo i udział w zawodach powiatowych. Po zaciętej walce wśród dziewcząt: I miejsce zajęła szkoła z Czarnej Wody, II miejsce szkoła z Osiecznej oraz III miejsce szkoła z Kalisk. Wśród chłopców najlepszą szkołą okazała się szkoła z Osiecznej, II miejsce szkoła z Kalisk oraz III miejsce dla szkoły z Czarnej Wody.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach. Gratulujemy wyników i życzymy wielu sukcesów sportowych.

                                                                                                    Galeria zdjęć                                       Nauczyciele w-f