Dzień śpiocha

W piątek 15.12.2017r. zorganizowany został po raz czwarty w naszej szkole Dzień Śpiocha. Z tej okazji Samorządy Uczniowskie: Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zaprosiły wszystkich uczniów do wspólnej zabawy. Uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły ubrani w piżamy, szlafroki, koszule nocne, śpiochy; przynieśli ze sobą ulubione przytulanki, podusie i maskotki. Na drugiej, trzeciej godzinie lekcyjnej komisja w składzie: p.o. wicedyrektor pan Adam Lewandowski, pani Aleksandra Lech, pani Natalia Trzebiatowska oraz przedstawiciele Samorządów Uczniowskich: Oliwia Słomińska i Gracjan Groth wybierali klasy, które były przebrane i zaprezentowały się jury. Wybór był bardzo trudny, pomysłowość dzieci i młodzieży przeszła oczekiwania członków komisji. Na czwartej godzinie lekcyjnej komisja wytypowała klasy, które najliczniej się przebrały i najciekawiej zaprezentowały. W kategorii klas: I-III zwyciężyła klasa IIIc – pani Zyty Chylińskiej, IV-VI wygrała klasa VIb - pani Katarzyny Krause, natomiast w klasach VII i gimnazjum niepokonana okazała się klasa IIb, której wychowawczynią jest pani Dorota Nadolska. Zwycięskie klasy otrzymały cieplutką i pyszną nagrodę w postaci pizzy.

Chciałabym podziękować naszym uczniom za ich zaangażowanie, integrację oraz pomysłowość! Pizzy zostały przygotowane przez Bar „Przy Kominku” w Kaliskach, którego właścicielami są Państwo Irmina i Patryk Kubik.

                                   Galeria zdjęć                 Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Natalia Trzebiatowska