Kiermasz Świąteczny 2017

3 grudnia na hali sportowej ZSP w Kaliskach, przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury odbył się Kiermasz Świąteczny, który został oficjalnie otwarty przez Wójta Gminy Kaliska p. Sławomira Janickiego, dyrektor GOK p. Mirosławę Borucką oraz dyrekcję ZSP p. Bogumiłę Wałaszewską i p. Katarzynę Pettka.

Na stoiskach przygotowanych m. in. przez Samorządowe Przedszkole Publiczne, świetlicę szkolną i poszczególne klasy można było kupić i podziwiać własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne oraz posmakować różnego rodzaju ciast, babeczek oraz tradycyjnego bigosu i barszczu z pasztecikami.

W przedświątecznej atmosferze spędziliśmy kilka godzin. Ten czas umilił nam występ Małych Kociewiaków z Samorządowego Przedszkola Publicznego oraz uczennicy klasy II A gimnazjum, która zachwyciła swoim pięknym głosem. Nie obyło się także bez specjalnych atrakcji dla najmłodszych. Przybył Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem - skrzatem oraz Myszką Minnie. Zorganizowanych zostało mnóstwo zabaw dla dzieci, drobne upominki oraz zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

                                                                                                      Galeria zdjęć